Välkommen till TB fastighetsbolag!
Välkommen till TB fastighetsbolag!

Organisation

Här hittar du kontaktuppgifter till alla våra medarbetare.

Albin Samuelsson

Byggprojektledare

Bostad Öst
e: albin.samuelsson@tb.se
m: 070-377 26 98

Anna-Carin Mattsson

Affärsutvecklare

Bostad Öst
e: anna-carin.mattsson@tb.se
m: 070-377 20 43

Annelie Litzell

Ekonomi

Fastigheter Väst
e: annelie.litzell@tb.se
m: 070-377 25 34
t: 0322-650 716

Clas Lerander

Projektutvecklingschef

Projekt Väst
e: clas.lerander@tb.se
m: 070-377 26 70
t: 0322-650 721

David Lerander

Fastighetstekniker

Fastigheter Väst
e: david.lerander@tb.se
m: 070-377 26 79

Göran Johnsson

IT-ansvarig

Ekonomi & Administration
e: goran.johnsson@tb.se
m: 070-377 26 78
t: 0322-650 709

Göran Lissmatz

Fastighetstekniker

Fastigheter Väst
e: goran.lissmatz@tb.se
m: 070-377 25 99

Hans Dahlin

Projektutvecklare

Projekt Väst
e: hans.dahlin@tb.se
m: 070-377 27 31
t: 0322-650 723

Heléne Ahlin

Ekonomichef

Ekonomi & Administration
e: helene.ahlin@tb.se
m: 070-377 25 24
t: 0322-650 712

Jan Dahlén

Ekonomisk Förvaltare

Bostad Väst
e: jan.dahlen@tb.se
m: 070-576 56 00
t: 0322-650 710

Jeanette Hallgren

Löneadministratör

Ekonomi & Administration
e: jeanette.hallgren@tb.se
t: 0322-650 715

Jenny Lindström

Projektutvecklare

Bostad Öst
e: jenny.lindstrom@tb.se
m: 070-377 27 26

Johan Sundberg

Projektutvecklare

Projekt Öst
e: johan.sundberg@tb.se
m: 070-384 77 00

Jon Öhman

VD/Projektutvecklare

Projekt Öst
e: jon.ohman@tb.se
m: 076-786 28 88

Katrin Falk

Projektutvecklare

Bostad Öst
e: katrin.falk@tb.se
m: 070-342 62 30

Lars Kylin

VD

Bostad Öst
e: lars.kylin@tb.se
m: 070-377 20 78

Linda Smedberg

Business Controller

Koncernen
e: linda.smedberg@tb.se
m: 070-377 25 03

Lotta Fredriksson

Redovisningsekonom/
HR-Specialist

Ekonomi & Administration
e: lotta.fredriksson@tb.se
t: 0322-650 714

Magnus Bertilsson

Fastighetstekniker

Fastigheter Väst
e: magnus.bertilsson@tb.se
m: 070-533 78 93

Marcus Lerander

VD och koncernchef

Koncernen
e: marcus.lerander@tb.se
m: 070-604 40 03
t: 0322-650 711

Natalie Davison

Ekonomiassistent

Ekonomi & Administration
e: natalie.davison@tb.se
t: 0322-650 718

Niklas Andreasson

Fastighetsförvaltare

Fastigheter Väst
e: niklas.andreasson@tb.se
m: 070-697 83 44
t: 0322-650 722

Ove Axelsson

Fastighetschef

Fastigheter Väst
e: ove.axelsson@tb.se
m: 070-224 91 05
t: 0322-650 720

Sven Lerander

Ägare

Koncernen
e: sven.lerander@tb.se
m: 070-697 83 43
t: 0322-650 707

Thomas Kvernplassen

Byggprojektledare

Bostad Öst
e: thomas.kvernplassen@tb.se
m: 070-872 31 74

Ulrika Sporrenhjelm

Projektutvecklare

Projekt Väst
e: ulrika.sporrenhjelm@tb.se
m: 070-377 20 60

Åsa Holmström

Ekonomiassistent

Ekonomi och Administration
e: asa.holmstrom@tb.se
t: 0322-650 713